Skolų Išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas  operatyvus ir santykinai pigiausias būdas atgauti savo lėšas iš skolininko. Sudarius bendradarbiavimo sutartį, UAB “Alfa grupė” specialistai operatyviai imsis visų reikalingų priemonių, tikslu atgauti Jūsų lėšas. Ypatingą dėmesį skiriame savalaikiams procesams ir informacijai susijusiai su skolininko finansine būkle. Dirbame “no win – no fee” principu (t.y. sėkmės mokestis mokamas tik atgavus skolą, ar jos dalį). Mūsų darbuotojai šį darbą dirba daugiau nei 20 metų. Savo partnerių pagalba skolas išieškome visame pasaulyje.

Teisminis skolų išieškojimas – ne visais atvejais ikiteisminis skolų išieškojimas yra optimali priemonė siekiant atgauti skolą. Įvertinę konkrečią situaciją mūsų specialistai bei mūsų partneriai –  patyrę advokatai pasiūlo kvalifikuotą juridinę pagalbą t.y. konsultuoja, parengia dokumentus teismui, atstovauja civilinėse ir baudžiamose bylose, ikiteisminio tyrimo institucijose ir kt. Šiuo atveju mūsų tikslas –  pasiekti rezultatą t.y. atgauti skolą per įmanomai trumpiausią laiką ir minimalizuoti teismines išlaidas susijusias su skolos atgavimu.

Teismo sprendimo vykdymo kontrolė – ilgus metus padedame savo klientams sėkmingai išsiieškoti skolas, tame tarpe ir bendradarbiaudami su antstoliais. Mūsų įmonės darbuotojai perduos bylos dokumentus tinkamos teritorijus anstoliams, kurie efektyviai ir operatyviai pradės teismo sprendimo vykdymą. Vykdomosios bylos metu bendraus su anstoliais, pateiks Jums ataskaitą apie atliekamus procesus ir atlikrus darbus.

Beviltiškų skolų nurašymas – šio proceso metu surenkama informacija apie įsiskolinimo beviltiškumą. Skolų pripažinimą beviltiškomis reglamentuoja 2002 02 11 LR Finansų ministro įsakymu Nr. 40  patvirtinta „Skolų beviltiškumo ir pastangų šioms skoloms susigrąžinti įrodymo bei beviltiškų skolų sumų apskaičiavimo tvarka“ ir pakeitimai patvirtinti 2007 03 06 LR Finansų ministro įsakymu Nr. 1K-099. Pripažinus įsiskolinimą beviltišku kreditorius turi teisę susigrąžinti sumokėtus mokesčius (pelno ir pridėtinės vertės).